Wspieramy flotę aut Frisco.pl w czasie walki z wirusem!

Użyczamy bezpłatnie nasze samochody dostawcze i busy do 3,5t na czas wykonania czynności diagnostycznych, serwisowych i naprawy floty samochodowej delikatesów internetowych Frisco.pl. Wspólnie chcemy wspomóc mieszkańców Warszawy i okolic w codziennym funkcjonowaniu w tym szczególnym okresie.

Auto&Moto Serwis Wrocławska 6 na warszawskim Bemowie – nasze samochody dla dostawców!

Pojazdy dostawcze do 3,5t z naszego serwisu samochodowego w tym szczególnym okresie wspomagają pracę kurierów w bezpiecznej, bezkontaktowej i szybkiej dostawie zakupów na terenie Warszawy i okolic.

Wiemy jak wielu wspomaga nas na co dzień w walce z koronawirusem – pracując w  terenie, dowożąc zamówienia i przesyłki sprawnie, bezpiecznie oraz na czas. Wierzymy, że udostępnione przez nas pojazdy dostawcze do 3,5t usprawniają pracę kierowców samochodów Frisco.pl.

Auto Serwis Wrocławska 6 i Frisco.pl – bezpieczna i sprawna dostawa zakupów prosto do domu lub firmy

Wszystkie samochody dostawcze do 3,5t wspierające firmę Frisco.pl w bezpiecznym dostarczaniu zakupów dla Warszawiaków i mieszkańców okolic mają ochronę assistance i ubezpieczenia. Dzięki temu pojazdy mogą być cały czas bezproblemowo użytkowane. Samochody, z których korzystają kierowcy, są systematycznie dezynfekowane oraz ozonowane, co jest szczególnie istotne w sytuacji zagrożenia zarażeniem koronawirusem.

Bezpieczeństwo Warszawiaków i mieszkańców okolic jest dla nas priorytetowe. Kurierzy, którzy użytkują samochody z Auto Serwisu Wrocławska 6, dostarczają zamówione towary pod drzwi Klientów i zachowują bezpieczną odległość. Mamy pewność, że pomoc naszego serwisu samochodów flotowych na warszawskim Bemowie wspomaga szczytną i ważną inicjatywę.

Mamy nadzieję, że użyczona przez Auto Serwis Wrocławska 6 flota samochodów – busów do 3,5t pomaga w sprawnym funkcjonowaniu mieszkańców Warszawy i wspiera codzienną pracę kurierów. Zwłaszcza kierowcy w tym okresie potrzebują częściej niż dotychczas sprawnego i błyskawicznego naprawiania oraz serwisowania samochodów dostawczych.  

Świadczymy usługi kierowane do klientów samochodów flotowych – z nami diagnostyka, przeglądy, naprawy, serwis aut osobowych oraz dostawczych do 3,5t przebiega w jak najwyższej jakości i kompleksowo. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych pakietów oraz indywidualnej współpracy!