Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów! Dezynfekcja DOOR-TO-DOOR

Czytaj więcej

AUTO&MOTO Serwis Wrocławska 6

Serwis Wrocławska 6 to punkt serwisowy z doskonałym doświadczeniem oraz wysokiej jakości ofertą dla Klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie serwisowania samochodów osobowych, samochodów dostawczych i busów do 3,5T, a także motocykli, skuterów i quadów wszystkich marek. Właścicielem Serwisu Wrocławska 6 jest grupa 4CV Moto, która od lat profesjonalnie zajmuje się importem i dystrybucją motocykli, części motocyklowych, odzieży oraz akcesoriów znanych marek z branży motocyklowej. Spółka 4CV jest też oficjalnym dealerem marek Malaguti, Trilobite, KSR Moto i Bajaj – producentów znanych oraz cenionych jednośladów oraz akcesoriów i odzieży motocyklowej.

Pod szyldem Rider Store od lat uczestniczymy w sprzedaży i serwisie motocykli, skuterów i quadów innych brandów, m.in. Yamaha, Kawasaki, Honda, BMW, Harley Davidson, Indian, Triumph Motorcycles, Husqvarna Motorcycles czy Ducatico, co plasuje nas w czołówce krajowej obsługi jednośladów pod względem doświadczenia i wiedzy branżowej.

Kompleksowe usługi diagnostyczne i serwisowe POJAZDÓW

Obecność Serwisu Wrocławska 6 w branży motoryzacyjnej stanowi gwarancję skuteczności, jakości świadczonych usług i daje nam znaczącą przewagę nad innymi krajowymi serwisami tego typu.

Marka, jaką wspólnie udało nam się zbudować, zapewnia kompleksowe usługi diagnostyczne i serwisowe oraz profesjonalne doradztwo w zakresie mechaniki pojazdowej samochodów osobowych i dostawczych oraz jednośladów.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i zaufanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie sprostać wymaganiom technicznym serwisowanych pojazdów i gwarantują terminową oraz sprawną realizację powierzonych prac.

Co wyróżnia Serwis Wrocławska 6

Usługi w Serwis Wrocławska 6 usługi opierają się na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz wysokiej jakości diagnostyce komputerowej. Oprócz standardowych usług serwisowych samochodów oraz jednośladów w naszym salonie oferujemy kompleksową pomoc drogową i holowniczą, a także możliwość skorzystania z zastępczych samochodów osobowych, dostawczych i motocykli.

Tym, co nas wyróżnia, jest zastosowanie doskonałej jakości części do samochodów i jednośladów wiodących marek oraz możliwość obsługi pojazdów wszystkich dostępnych na rynku brandów.

Wiemy, że w naszej branży bezpieczeństwo i zaufanie Klientów jest najważniejsze. Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście do każdej zleconej sprawy. Zapewniamy klarowność w kwestiach cen naprawy oraz części i materiałów eksploatacyjnych.