Nowy serwis na Warszawskim Bemowie – grupa 4CV Moto poszerza swoją ofertę!

Grupa 4CV Moto poszerzyła swoją ofertę o nowy punkt serwisowy na mapie Warszawy! Od teraz na Warszawskim Bemowie przy ul. Wrocławskiej 6 nasi Klienci mogą skorzystać nie tylko z profesjonalnej usługi doradczej i konsumenckiej w Salonie Motocyklowym Rider Store, ale i z kompleksowej obsługi serwisowej samochodów i jednośladów.

W nowo otwartym serwisie samochodowym obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych w zakresie serwisowania samochodów osobowych, samochodów dostawczych i busów o masie do 3,5 tony. Wiemy, jak ważne jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów, dlatego w naszym autoserwisie zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych mechaników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są w stanie sprostać wymaganiom technicznym serwisowanych pojazdów i gwarantują terminową i sprawną realizację powierzonych prac.

Co robimy?

W naszym warszawskim serwisie samochodowym na Bemowie znajdziesz usługi z zakresu: diagnostyki, mechaniki i elektromechaniki pojazdowej, serwisowania, napełniania i odgrzybiania klimatyzacji oraz wulkanizacji. W krótkim czasie wykonujemy naprawy bieżące, naprawy zespołów oraz remonty kapitalne samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony, przeglądów okresowe pojazdu, przeglądy przed terminową kontrolą na stacji diagnostycznej oraz przed planowanym dłuższym wyjazdem. Sporządzamy także raport techniczny przed zakupem samochodu.

Nasi Klienci mają do wyboru atrakcyjne pakiety serwisowe oraz usługi dedykowane w bardzo przystępnych cenach i z gwarancją szybkiej realizacji.

Miłośników jednośladów zapraszamy do Serwisu Motocyklowego Rider Store, w którym wykonamy pełną diagnostykę motocykli, skuterów i quadów oraz przegląd i naprawę jednośladów. 

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej nowej strony serwiswroclawska6.pl, na której znajduje się pełna oferta naszego serwisu!