Poszerzamy ofertę Grupy 4CV – wystartowaliśmy z nową stroną internetową!

Grupa 4CV Moto nie tylko rozszerzyła swoją ofertę usługową o serwis samochodów osobowych, dostawczych i busów do 3,5 tony, ale i wystartowała z nową stroną internetową! Od teraz na stronie serwiswroclawska6.pl nasi Klienci znajdą nie tylko pełną ofertę naszych usług diagnostyczno-serwisowych, ale i aktualności ze świata motoryzacji. Dużo sprawniej będzie też umówić się na wizytę w salonie.

Jak poruszać się po stronie? 

Nowa intuicyjna strona internetowa Serwisu Wrocławska 6 to nie tylko udogodnienie dla stałych Klientów regularnie odwiedzających nas na Warszawskim Bemowie, ale i duże ułatwienie dla nowych Klientów poszukujących profesjonalnej i rzetelnej pomocy serwisowej pojazdu.

Dla Wszystkich tych, którzy nie wiedzą, od czego zacząć, polecamy zakładkę O nas, która bezproblemowo odeśle nas do stron podmiotów, z którymi współpracujemy – Grupy 4CV Moto oraz Sklepu i Serwisu Motocyklowego Rider Store.

Pełna oferta naszych usług dedykowana samochodom lub jednośladom znajduje się na stronie głównej oraz w zakładkach Serwis samochodowy i Serwis motocyklowy. Wystarczy wybór serwisu i interesującej nas oferty dedykowanej pojazdowi. Szczegóły naprawy oraz cennik usług ustalimy podczas umawiania wizyty.

Zapraszamy na Wrocławską 6 na Bemowie – u nas znajdziesz wszystko, co pomoże cieszyć Ci się bezpieczną i komfortowa jazdą!

Masz pytania dotyczące serwisu samochodowego
lub serwisu motocyklowego?

Zadzwoń: 22 349 99 69

Napisz: serwis@4cvmoto.pl