Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów! Dezynfekcja DOOR-TO-DOOR

Czytaj więcej

Doposażenie motocykli i skuterów

Znakiem rozpoznawczym grupy 4CV Moto oraz brandu Rider Store prowadzącego salon i serwis motocykli jest pasja miłośników jednośladów do tworzenia rzeczy wyjątkowych, profesjonalnych i wysokiej jakości. 

Od lat istniejemy na rynku motoryzacyjnym, zrzeszając najlepszych znawców, mechaników motocyklowych i specjalistów branżowych zajmujących się zawodowo obsługą motocykli. Posługujemy się najlepszymi narzędziami warsztatowymi, co plasuje nas w czołówce krajowej obsługi jednośladów. Mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom najwyższej jakości certyfikowane akcesoria i wyposażenie motocyklowe oraz szybki i profesjonalny moto serwis z kompleksową obsługą diagnostyczną i doradczą.

Grupa 4CV Moto, która od lat zajmuje się importem i dystrybucją motocykli, części motocyklowych, odzieży oraz akcesoriów znanych marek z branży motocyklowej, jest także oficjalnym dealerem marek Malaguti, Trilobite, VOZZ HELMETS, KSR, Super SOCO i Bajajproducentów znanych oraz cenionych jednośladów, akcesoriów do motocykli, kasków oraz odzieży specjalistycznej. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pasjonatów jazdy na motocyklach, skuterach i motorowerach, ceniących nie tylko wyjątkowy design wyposażenia motoryzacyjnego, ale i bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy jednośladem.

sklep motocyklowy warszawa
przegląd motocykla warszawa
naprawa motocykla warszawa
motocykle naprawa warszawa
motocykle przegląd warszawa
serwis opon motocyklowych warszawa
serwis skuterów warszawa

W naszym sklepie motocyklowym Rider Store Klienci znajdą szeroki asortyment popularnych producentów pojazdów i oryginalnych części motocyklowych (OEM), m.in. Yamaha, Kawasaki, Honda, BMW, KTM, HD Harley Davidson, Indian, Triumph Motorcycles, Husqvarna Motorcycles, Benelli, Ducati i innych. 

Każdy z zamówionych elementów doposażenia motocykla jest dostosowywany na miejscu do indywidualnych potrzeb Klienta, który dodatkowo może skorzystać z usługi serwisowania i przeglądu motocykla. Wszystkie zamówione w salonie Rider Store akcesoria oraz elementy obowiązkowego wyposażenia jednośladu są od razu po zakupie sprawdzane i profesjonalnie montowane, co zapewnia naszym Klientom szybki serwis oraz możliwość natychmiastowego dostosowania parametrów akcesoriów i części motocyklowych do ich potrzeb.

Na życzenie Klientów dostarczamy części i akcesoria do: BMW, Kawasaki, Honda, Suzuki, Yamaha, MBK, Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, MV Agusta, Malagutti, KTM, Triumph, Harley Davidson, Husqvarna, Piaggio, Vespa, Gilera, SYM, CanAm/BRP. Zapewniamy profesjonalną pomoc doradczą w zakresie wyposażenia motocyklu oraz parametryzacji technicznej sprzętu motocyklowego!