Dołącz do klientów serwisu aut flotowych z Warszawy, tak jak Frisco.pl!

Do grona stałych klientów naszego auto serwisu dołączył duży operator handlu detalicznego – firma Frisco.pl, działająca w branży internetowych zakupów spożywczych. Frisco.pl to supermarket online oferujący mieszkańcom oraz firmom na terenie Warszawy i okolic wygodne zakupy bez wychodzenia z domu czy biura.

Serwis samochodów dostawczych dla Frisco.pl obejmuje kilkadziesiąt pojazdów marki Marcedes Sprinter z zabudową chłodniczą. Sprawnie działająca flota samochodów dostawczych do 3,5T naszego klienta to jeden z podstawowych elementów zapewniających najwyższą jakość usług w dostarczaniu zakupów internetowych na co dzień – szybko, w terminie, na najwyższym poziomie. Mamy świadomość, że czas realizacji obsługi klientów Frisco.pl to podstawa! Serwis aut dostawczych realizujemy w maksymalnie krótkim czasie, mając na uwadze że każdy pojazd w procesie logistyki firmy Frisco.pl musi być bezpieczny i sprawny. W naszym serwisie samochodowym pracują wyłącznie doświadczeni mechanicy specjalizujący się w naprawie pojazdów do 3,5T. Części zamienne do aut dostawczych zamawiamy praktycznie od ręki, co znacznie skraca czas realizacji każdego zamówienia. 

Cieszymy się, że zakupy dostarczane odbiorcom Frisco.pl są zawsze świeże, prosto od dostawców i wiemy, że nasz szybki serwis pojazdów flotowych FriscoVanów jest nieodzowny w utrzymaniu najwyższej jakości obsługi klientów!

Serwis Wrocławska 6 zapewnia wszystkim klientom jak najkrótszy czas realizacji zlecenia w zakresie serwisu każdego auta dostawczego do 3,5T, w rozsądnych cenach i pełnym zaufaniu. Nasz serwis samochodów dostawczych w Warszawie oferuje usługi diagnostyczne, serwisowe i naprawcze kompleksowo i na czas. Dbamy o jakość części, usługi i procesu obsługi naszych klientów na każdym etapie realizacji!  

Z nami masz pewność, że serwis floty firmowych pojazdów to:

maksymalna oszczędność czasu tak ważna dla Twojej floty – działamy błyskawicznie!

optymalizacja kosztów napraw i użytkowania samochodów dostawczych – stawimy na uczciwość i pełną transparentność cen napraw i części zamiennych 

możliwie najniższe ceny – mamy bardzo konkurencyjne ceny na warszawskim rynku

kompleksowość – serwis, diagnostyka, naprawa, wymiana opon, części zamienne i wiele innych – wszystko w jednym miejscu!

W Serwis Wrocławska 6 wykonasz obsługę aut flotowych osobowych i do 3,5T: przeglądy okresowe, naprawy mechaniczne, serwis ogumienia, diagnostykę samochodową, przeglądy techniczne, usługę door-to-door, holowanie, monitoring pojazdów i inne. 

Współpraca z nami w zakresie serwisu dla pojazdów firmowychosobowych i dostawczych do 3,5T jest szybka i wygodna! Zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy na stronie lub po prostu przyjedź do Serwis Wrocławska 6. Skorzystaj z doraźnej naprawy auta dostawczego lub, tak jak Frisco.pl, współpracuj z nami w zakresie bardzo atrakcyjnych pakietów serwisowych dla stałych klientów flotowych! Jesteśmy elastyczni i wybierzemy najwygodniejszy model współpracy. Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów!