Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów!

Dezynfekcja, odgrzybianie, door-to-door, inne – sprawdź!

Aby zachować pełną dostępność usług auto i moto serwisu oraz zapewnić najwyższą jakość usług, wprowadziliśmy promocyjne ceny na usługę door-to-door i pakiet ozonowania, a także odgrzybiania pojazdu!

Auto&Moto Serwis Wrocławska 6 – wiesz, że jesteś bezpieczny!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów polecamy usługę door-to-door, która wyklucza bezpośredni kontakt z naszymi pracownikami. Po przeprowadzonej usłudze serwisowej wszystkie elementy pojazdu, z którymi mają styczność serwisanci (kierownica, klamki, gałka zmiany biegów, fotele, siedzenia, inne elementy), są profesjonalnie dezynfekowane.

Musisz osobiście dostarczyć samochód lub motocykl do Serwisu Wrocławska 6? W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników minimalizujemy bezpośredni kontakt.

Podczas serwisowania pojazdu mechanicy oraz serwisanci używają rękawiczek i maseczek ochronnych, a na kierownicę, gałkę zmiany biegów i fotele zakładane są folie zabezpieczające. Każdy z serwisowanych pojazdów jest testowany, i kolejno po czynnościach serwisowych elementy samochodu lub motocykla są dezynfekowane

Klienci przebywający na terenie Serwisu Wrocławska 6 oczekują na odbiór pojazdu w specjalnie przygotowanej i zabezpieczonej poczekalni, gdzie mogą skorzystać ze środków dezynfekujących. Wszystkie terminale płatnicze są dezynfekowane przed ich użyciem i po dokonanej transakcji. W trosce o bezpieczeństwo prosimy o używanie karty płatniczej.

Skorzystaj z usługi door-to-door – Serwis Wrocławska 6 odbierze i odstawi Twój samochód!

W ramach usługi door-to-door dostarczymy samochód lub motocykl spod adresu wskazanego przez Klienta do Serwisu Wrocławska 6 na warszawskim Bemowie. Po przeprowadzonym przeglądzie nasi wykwalifikowani pracownicy odstawią naprawiony i zdezynfekowany pojazd prosto do Klienta. Oferta promocyjna obejmuje obsługę serwisową samochodów i motocykli na terenie Warszawy.

Nie chcesz tracić czasu na dojazd do serwisu? Skorzystaj z usługi door-to-door i ciesz się profesjonalnym przeglądem, serwisem lub naprawą swojego pojazdu bez wychodzenia z domu!

Cena promocyjna usługi door-to-door:

  • samochody na terenie Warszawy – 1 zł brutto*
  • motocykle na terenie Warszawy – 100 zł brutto*

Odbierzemy Twój samochód za 1 zł! Ty decydujesz, kiedy podstawimy go pod Twoje drzwi.

Door-to-door – doskonała jakość usług naszego serwisu samochodowego i motocyklowego!

Usługa door-to-door pozwala korzystać z wysokiej jakości usług serwisowych prowadzonych przez wykwalifikowanych pracowników Serwisu Wrocławska 6. Wszystko bez wychodzenia z domu i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Oferta door-to-door naprawy i serwisu pojazdów obejmuje:

  • przegląd bieżący i okresowy
  • mechanikę i elektrykę pojazdową
  • serwis i wymianę opon
  • serwis i naprawę klimatyzacji
  • odgrzybianie i ozonowanie
  • inne usługi serwisowe

Dezynfekcja samochodu – zadbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo! 

Ozonowanie pojazdów oraz odgrzybianie klimatyzacji w promocyjnych cenach!

Dezynfekcja pojazdu jest jednym z kluczowych elementów pozwalających na bezpieczne użytkowanie samochodu. Oprócz bezwzględnych procedur higienicznych wprowadzonych w Serwisie Wrocławska 6 na warszawskim Bemowie przygotowaliśmy dla naszych Klientów ofertę promocyjną obejmującą ozonowanie pojazdu i odgrzybianie klimatyzacji.

Przed wydaniem samochodu nasi pracownicy, oprócz standardowej dezynfekcji pojazdu, mogą przeprowadzić zabieg ozonowania auta i odgrzybiania klimatyzacji bez użycia środków chemicznych. Pozwala to na usunięcie z wnętrza pojazdu wirusów i bakterii, zanieczyszczeń, grzybów, pleśni i mikroorganizmów zalegających w elementach wyposażenia samochodu. Dezynfekcja samochodu usuwa też wszystkie nieprzyjemne zapachy.

Cena usługi ozonowania samochodu/odgrzybiania auto klimatyzacji: 

60 zł za 30 min zabiegu*

Uwaga! Jeżeli przeprowadzisz drugie ozonowanie pojazdu w Serwisie Wrocławska 6 w ciągu 4 miesięcy od pierwszego zabiegu, zapłacisz za usługę tylko 1 zł!*

 

* skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji!