Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów! Dezynfekcja DOOR-TO-DOOR

Czytaj więcej

Auto Serwis Floty Warszawa

Tworzenie partnerskich relacji oraz budowanie wzajemnego zaufania opartego na rzetelnej i uczciwej profesji od początku jest priorytetem auto Serwisu Wrocławska 6. Z tego względu postanowiliśmy stworzyć dla naszych Klientów biznesowych propozycję profesjonalnej, kompleksowej i niezawodnej oferty obsługi serwisowej floty samochodowej, gwarantującej pełne wsparcie w zakresie serwisowania flot samochodowych i motocyklowych. 

Jako nowoczesna firma z bogatym doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym stale analizujemy i wdrażamy najnowsze udogodnienia techniczne i konstrukcyjne w dziedzinie diagnostyki i serwisowania samochodów osobowych i dostawczych. Szybko reagujemy na zmiany na rynku motoryzacji oraz wymagania systemowe dotyczące wyposażenia i zaopatrzenia technicznego aut. Nasze usługi serwisu pojazdów flotowych pozwalają skutecznie zoptymalizować i znacznie uprościć prace związane z serwisowaniem, utrzymaniem i eksploatacją pojazdów flotowych. Maksymalnie skracamy czas oczekiwania na przegląd i serwis flot samochodowych oraz znacząco obniżamy koszty z tym związane.

Serwis samochodowy dla flot WARSZAWA

serwis samochodowy wrocławska warszawa bemowo

W naszym auto i moto serwisie gwarantujemy nie tylko profesjonalną i rzetelną obsługę prowadzoną przez doświadczonych mechaników samochodowych i fachowców w dziedzinie motoryzacji, ale i nowoczesne rozwiązania komunikacyjne usprawniające serwisowanie dużej liczby samochodów osobowych i dostawczych oraz motocykli prowadzonych we flocie.

Serwis Wrocławska 6 w ramach zarządzania flotą pojazdową oferuje usługi:

  • diagnostyki samochodowej i kompleksowej naprawy mechanicznej
  • przeglądów bieżących i okresowych
  • przeglądów gwarancyjnych zgodnie z VGO
  • serwisu ogumienia
  • zakupu opon
  • sezonowej wymiany i przechowywania opon
  • doradztwa i konsultingu w zakresie zarządzania flotą i polityki flotowej
  • holowania
  • usługi door to door

Oferta serwisowa SAMOCHODÓW I JEDNOŚLADÓW dla firm

Oferujemy pełną obsługę diagnostyczną, serwisową i doradczą floty samochodowej i motocyklowej. Korzystając z oferty Serwisu Wrocławska 6 nasi Klienci zyskują rzetelną i kompleksową propozycję serwisowania większej liczby pojazdów – optymalnie, w konkurencyjnych cenach, profesjonalnie i sprawnie!